7.1.2018

8. ledna 2018 v 15:18 | Háňa |  Jídelníček
Snídaně:
ovesná kaše z cel. vloček, banán a chia, kysané zelí, 30g mandlí
Svačina:
DM brownie proteinovka
Oběd:
vaječná omeleta (2 vejce), tofu s mrkví a rýží "po indicku", banán
Svačina:
Popcorn velký CinemaCity (napůl)
Večeře:
Extrifit micelar protein čoko, mrkev

Celkem: 1 863kcal | 102g bílkovin | 247 g sacharidů | 54 g tuků | 34g vlákniny | 3 l vody, 0,5 l lehké Pepsi


Dnes jsem měla filmový večer :-) Byla jsem s drahoušem v kině na film Velká hra (já byla zažraná, on se trochu nudil :D) a večer jsme ještě doma koukali na film Po strništi bos.


Velká hra je svělý film, silná, geniální a krásná žena která si podmaní svět pokeru a nenechá se zlomit ani Ruskou mafií, jak bych mohla nemilovat? Tenhle film smetl Vlka z Wall street jako nic. Víc neprozrazuji, pro vás co se na něj třeba chystáte.


Po strništi bos asi není nikomu neznámý film, já mám tyhle naše filmy moc ráda. Ukazuje to naše dobré i špatné stránky. Postava dědy me příšerně štvala, protože jeho slabost a s pardonem debilita rozvrátila rodinu. Každý dělá chyby a mělo by se umět odpouštět, ještě bych to okomentovala "zoufalí lidé dělají zoufalé činy".

Mám na můj vkus už hodně dlouho volno, termíny mám momentálně až od čtvrtka. Soustředím se na to mít lepší klienty, a snažit se sjednat schůzky za 10 tis a výše. A počítám s tím že bude obsahovat večeře. Takže si dám zdravé ryby. Zadarmo. Co to plácám, budu jíst a oni mi za to zaplatí :).

Musím se pochlubit, že už opravdu zvládám skvěle úklid v domácnosti. Každý den věnuji hodinu úklidu, a prostě nepořádek se mi už v bytě vůbec nedrží. Každý večer pak uklidím případně oblečení, poskládám deky, nádobí a tak. Znáte to. Cítím, že ten čistý uklizený prostor mi velmi prospívá.

Další zvyk který si chci vytvořit je cvičení hned jak vstanu. Venčení může 30 minutek počkat, alespoň se hafani mezitím nají, a mají pak víc energie na procházku. Takové pořádné procvičení bříška, zad a chodidel (na ty hodně bohužel zapomínáme) a pořádné protáhnutí udělá s tělíčkem svoje. Moje babička se takhle protahuje už možná 70 let, o víkendech pak jezdívala do hor na tůry, jedla střídmě a držela si štíhlounkou figuru. Jediná její neřest bylo slunění. I dnes ji v jejích 86ti letech říkáme čiperka, stará se o dědu (96) který už na tom není fyzicky nejlépe. Je to pro ni velmi náročné hlavně psychicky. Ale zaslouží si obrovský obdiv. Každopádně si myslím, že je obrovská inspirace a má můj veliký obdiv <3

Přeji skvělý start týdne,
Háňa.
 


Komentáře

1 Tessa Tessa | Web | 8. ledna 2018 v 17:05 | Reagovat

Ty bio věci jsou občas i levnější než ty hnusy :D. U nového bytu mám hned za rohem bio potraviny, aty mrkve..to se nedá srovnávat, ty jsou tak sladký!
Takže se těším, až si tam budu chodit nakupovat taky :D
Bohužel bydlím no, ani ne rok a už abych byla zase pryč :D. No, dá se říct, platím 6000 nájem a 2000 na jídlo, který  stejně nemám, protože je kuchyň spojená s jejich pokojem a než přijdu z práce,maj zavřeno a ráno taky, takže do kuchyně mám přístup málo kdy, tj. i k jídlu :D jinak si vše platím sama

Prosím tě, to kysaný zelí u té snídaně mě fascinuje, to máš slané se sladkým, nebo jsem tupoň a nevím co je zelí :D?
O tom filmu  jsem něco málo slyšela, ale asi mě to uplně neláká..za to se chystám na Insidious
Stejně tě s tou prací obdivuju. Pamatuju si, jak jste kdysi válčili ještě s jednou holkou, ale zaboha si nevzpomenu na jméno :D taky myslím že hubla  a poučovala tě :D
Tak takovou vitální babču závidím. A jo, máš pravdu, je to o přístupu, taky bych chtěla cviit radši ráno než večer :)

2 Elis Elis | Web | 8. ledna 2018 v 18:20 | Reagovat

Pěkný jídelníček :)
Po strništi bos je pěkný film, koukala jsem na něj 2 týdny zpátky a líbil se mi.
Já a úklid? To je bude ještě asi běh na dlouhou trať :D
Každopádně obdivuji tvoji babičku, opravdu klobouk dolů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama