10.3.2018

11. března 2018 v 14:45 | Háňa |  Jídelníček
Snídaně:
ovesná kaše s banánem, 30g mandlí, kiwi
Oběd:
kysané zelí, hrášková polévka, těstoviny aglio olio, dezert 1 pralinka
Večeře:
steak z tuňáka s vařenou zeleninou, salátk z rukoly a cherry s kapkou oliv.oleje

Celkem: 1520kcal | 78g bílkovin | 158g sacharidů | 60g tuků | 25g vlákniny | 1,5l čaje, 1l vody, 250ml CC light

Výdej - 1130kcal :
chůze 120min : 430kcal
kardio cross trenažer 85min : 700kcal
Tak posilování se včera nekonalo, moje aktivita během dne byla velmi slušná (nezapisuju do výdeje všechno a snažím se právě být aktivní) takže jsem nechtěla ještě vác navýšit výdej. Večeře pak byla úžo labůžo, snad jako vždy v Kogo. Přeskočila jsem "uvítací pečivo" - rohlíky a housky z obchodu ee, ale v mých oblíbených restauracích si dělají vlastní a je těžké odolat. Tuňák byl vynikající a já měla energie na rozdávání. Což by bylo super, až na to, že 4 ráno a já čučím do stropu😫.

Dnaska se teda postím, ale jako zákon schválnosti lvl 3598. Mám snad jediný fakt že mega oblíbený hella nezdravý zákusek, po kterém slintám i dnes. A tím je větrník. Jdu dneska kolem curkárny st. tropez a co nevidím. Ti hajzli. Ti hajzli mají větrmníky! Jako asi po měsící zrovna dnes museli udělat větrníky?!🤬 A aby to nebylo málo, oni mají do prdele i jakože větrníkovej dort?!🤬 Bože, ty to vidíš... Můžete namítnout "tak si ho kup na zítra". Ale jako vážně, jste hladoví, máte v ledničce oblíbený zákusek - co udlěáte? 🤯🤣

Tak nic, jdu si malovat (aka meditovat) a pak do fitka na kardio. Užívejte úžasně teplou a slunečnou jarní neděli 😊.
 


Komentáře

1 vivien-for-ana vivien-for-ana | 11. března 2018 v 15:11

Vedeš si krásně Hani, a moc se mi líbí, jak jsi začala dávat ty fotky, ten blog má další procento zábavnosti a další plus, ráda sem chodím.

Tak to dnes zmákni, závidím ti tu možnost "relativního klidu a času sama na sebe" ... = ideální podmínky pro půst ... ale i za ideálních podmínek je nutná solidní dávka odhodlání a vůle, tak se drž, jsi dobrá!!! :)

(Jinak, příště možná zkus, zamluvit si onen zákusek na další den, to by měli přeci rezervovat.... já se dokonce jednou domluvila, aby při další objednávce objednali v jedné cukrárně cheesecake, zamluvila jsem si ho tam i :) Tak pro příště, teď ti to alespoň ušetřilo kalorie :D

Mnoho sil a včerejšek máš nádherný.

2 vivien-for-ana vivien-for-ana | 11. března 2018 v 16:14

Jj, počítám - když ale jím něco, co vím, že není přesně v tabulkách, tak pak vše počítám od oka (prostě něco už mám za ty roky v oku ... ) Takže ten včerejšek vycházel na docela dost (když vezmu v potaz to množství, které jsem jedla) ... nebo proč se ptáš? Také ti to přijde už od samotného pohledu příliš? Nebo spíš akorát?

3 vivien-for-ana vivien-for-ana | 11. března 2018 v 16:21

Ono, pár gramů čokoládového müsly zapékaného - byť k tomu pak dosypu samotné vločky - to prostě pár kalorií navýší.
K tomu připočti 2 banány (a ne ty nejmenší), k tomu jablko s mandarinkou ... = to jsou všechno cukry (byť ve fruktoze a prostě to ten příjem také zvedne), a do toho když připočteme tuky z nějaké té lžíce semínek (slunečnice, sezam, chia, len) + celá vanička POLOtučného tvarohu  ... a pak ten zbytek ostatního na oběd, tak světe div se, jsme na nějakých ...1750 - možná i těch 1800 kcal (což je na prosezený den dost, ale hip-hip hurá, bez zvracení a přežrání se sladkostmi apod. ...) postupně to musím snížit, vím to, že je to hodně ... nebo, co si o tom jídeláku myslíš ty? :)

4 xskinnyx xskinnyx | Web | 11. března 2018 v 17:18

miluju tyhle tvoje fotky! jak je zdrava strava lakava a vypada tak dobre ♥ hlavne jak to dokazes nakombinovat a je toho hodne, ale ma to malo kalorii
ja mam tohle s medovnikem, neodolam ♥ :( :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama