7.3.2018 - půst

7. března 2018 v 16:18 | Háňa |  Jídelníček
Dneska nejím, piju zelený čaj s citronem - takže to není úplně že "water fasting", ale na odpočinek pro můj trávicí trakt to snad mít účinek nebude 😁

Místo času stráveného chystáním jídla, vaření atp, chci uklidit ten neskutečný bordel co doma mám. Z rekonstrukce labek se kterými sdílím chodbu mám doma čílený prach, do toho při nemoci jsem neuklízela (jenom nějaké drobné jako je nádobí, uložení oblečení a tak), takže asi tušíte jaké zlo doma mám. Vynásobte třema a máte realitu 😁.

EDIT:
2litry zeleného čaje, 1,5l vody

Bylo to mnohem náročnější než jsem si myslela, normálně snáším hladovky o mnoho, mnoho lépe, ale dnes jsem byla fakt vyčerpaná. A hádejte co,... úklid sifon, jakože něco málo jo, ale furt doma zmírám v chaosu čurbesu.

Jo a zkontrolovala jsem svoje žížaly, a hezky šikulky papají. Pomalu začnu zase sbírat do misky odpad, rozmixuju a nakrmím 🤗
 


Komentáře

1 Alice Alice | Web | 7. března 2018 v 17:14

Tak držím palce, ať to vydržíš! :) A s tím bordelem to znám no :D

2 Tessa Tessa | Web | 7. března 2018 v 20:30

Jéééé,  nový design! Krásný, jarní, optimistický..je boží, Hani!
(omluv mě, jsem zas vlezla na blog po pár dnech :DD)

U mě na půst dojde co nevidět, došly peníze a ččekám na výplatu :DD. Ale ono to neuškodí :D.
Aspoň se odreaguješ, v tom je úklid skělý, hezky zaměstná hlavu

3 Ririan A. Ririan A. | Web | 7. března 2018 v 20:40

To vážne až tak? Fuu ale to je len dobre, ak schudneš a ostane ti to DD tak budeš úplná šupa :) :D kráľovná v plavkách.. včera si mala moc pekný jedálniček ako som tak čítala, presne preto sem nepíšem presné kalorické hodnoty, lebo tie v tabuľkách na internete sú iba orientačné a nikdy nie úplne korektné.. ale sama pre seba je dobré vedieť aspoň približne :) a držím palce s upratovaním aj očistnou kúrou!

4 vivien-for-ana vivien-for-ana | 8. března 2018 v 8:09

Ou, tak to jsi dobrá! :)) Ono je to o tom zvyku jak píšeš, když každý týden zařadíš jeden den "pustošení" :D tak to časem tělo vezme za své. Tak mám co dělat, když se rozhodnu držet půst a dříve jsem hladovky zvládala na pohodu. Dokonce jsem při nich zvládala i zacvičit a běhat. 2x jsem při půstu dokonce běžela 9 km :D a na pohodu! Ale teď? Tělo si nějak odvyklo a jak má málo kj, začne si hrát na nervózní, podrážděné stvoření, které se mermomocí musí najíst ... děs. Jinak moc děkuji za radu :) Beru na vědomí. :)

Se zvracením je to opravdu těžké, někdy se mi daří, ale někdy ulítnu a ... ale snad mi zas začalo dobré obodobí, tak uvidíme :)

JInak, jak jsem začala zase cvičit a jíst, tak mi váha povylezla na 59,5 a když mi natečou nohy, tak to skočí i na 61,5!!!! Začaly mi nějak děsně otékat, mám je i dost zmožené z posilky, tak to bude asi i tím, ale co mě štve nejvíc je, že se mi dělají křečové žíly :/ nikdo neví co s tím, léčit se to nedá ... takže časem pak půjdu na laser či ten druhý zákrok, protože se mi začaly dělat fakt hodně :/. Střídám studenou teplou sprchu, dávám nohy odpočnout do výšky, beru cylkanol, rutin ... a všechno na hovno, doktorka řekla, že v mém případě je to geneticky dědičné (A bohužel má pravdu ... )  No, ale že se mi to teď tak rozjelo - jako zatím to jsou jen ty "metličky", ale je jich víc a víc .... chci si koupit ty punčochy - ale ty ke stehnům, ty co ti zaškrtí nohu u kolene, tak ty jsou ještě větší zlo, než žádné. Chjo ... ;-) Kdybych byla kluk, měla bych chlupaty nohy, nebylo by to vidět, bolest bych přežila a bylo by to šumák, ale já jsem holka! Jáj!  .... jinak, 52 :D také by mi stačilo :D :D :D Jsem ráda, že jsi se nám Hani konečněduzdravila, tak vitaminuj, vitaminuj a ať se ti po půstu daří!!! :))

5 vivien-for-ana vivien-for-ana | 8. března 2018 v 8:11

Jinak moc pěkná designová úprava blogu :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama