Inspo #11

28. dubna 2018 v 0:08 | Háňa |  Inspirace


Většina mého thinspa, které tady dávám veřejně je řekněme "cenzurovaná", a už na ty mi často píšete že jsou příliš hubené. Já to vím. Ale prostě toť můj ideál. Něco mezi thin a bone, přirozeně jsem to tak měla vždy, i když jsem si snažila/snažím namlouvat něco jiného. Málokdy se mi pak podaří najít inspiraci na které se mi líbí vše, a vždy hodnotím celkové proporce. Příklad, holka s velikostí 32 bude vypadat jinak když má 175cm a jinak když má 165cm.


Je úžasně "úzká" a má krásný krk.
Dokonalé bříško, bez tuků ale i bez viditelné vánočky (což se mi nelíbí).
Líbi se mi jak je jí "prosvítá" hrudní koš, mám to tak taky a MILUJU TO.
Nádherná páteř, při stejné poloze mám stejně viditelné obratle, no možná trošililinku víc.
OMFG dokonalost 😵.
Miluju "velké" vlasy a malé tělíčko. Celkově mám ráda velkou hlavu oproti tělu.
Vysněný stehna.
Ultimátně vysněný stehna! ❤️
 


Komentáře

1 Jess Jess | Web | 28. dubna 2018 v 8:11 | Reagovat

Uuuf tak to je jedna reklama na koncentrák za druhou. Holka, holka, potřebovala by ses léčit, ale jako fakticky. Tohle není normální. Jsou nemocné už na první pohled.

2 Hanka Hanka | Web | 28. dubna 2018 v 10:11 | Reagovat

[1]: Jsou ve výrazné podváze, ano, většina má anorexii, ale taky většina si udržuje tuhle hubenou postavu, jedí cvičí. Je to jednoduché, jen to chce čas. I se 45ti kily se normálně najíš (1500kcal). Otázka je, jestli to je skutečně anorexie, když se ti prostě líbí velmi hubená postava a jíš pestrou stravu. Nehledě na to že čím jsem hubenější, tím líp se cítím a jak jím méně, tak jím kvalitněji ;-)

3 Kayla Kayla | Web | 28. dubna 2018 v 20:03 | Reagovat

waaaaaaaaaaaaau!!!!!!!!

4 vivien-for-ana vivien-for-ana | 28. dubna 2018 v 20:36 | Reagovat

Ta první a pátá se mi líbí moc ...
Hani, jak to jsi sakryš schopná takto dlouho držet? :-(   ... já to dám vždy tak 2 dny a pak zp a mia (a to víš, že nyní jím dost, takže zp není důsledkem nějakého chybění živin či z hladu, prostě zlozvyk/závislost na tom pocitu - dopřát si "bez dopadů" ...)
Dnes jsem začala dobře (včera byla posilka + jsem i více jedla), dnes jsem začala docela bohatou snídaní, ale ne přežer - ale najednou jsem doma byla sama a "mohla jsem to udělat" a tak jsem TO udělala ... (byť jsem NECHTĚLA - ale ovládlo mě to) ... dobrý, ok - vyklopeno ... pak 50 min. rotoped s četbou, psaní bc, vaření, oběd v množství "akorát", VYDATNÁ VEČEŘE - a je půl deváté (skoro, hlad nemám vůbec, ale prostě MUSELA jsem si dát banán, a hustý kuřecí vývar - docela mastný ... ) PROČ? Proč to nedokáži držet jako ty? :-(   ... vždy mi vůle vydrží max 2 dny a pak selžu ... pohyb mám, jídlo příliš neomezuji (a i tak jsem to srazila na 59 - a to už mi tam před asi 2 týdny? alarmovala 61!)  ... proč to pořád konim! :( ... chci Glooma jiného druhu, ten můj je totiž totálně úchylnej na přežírání jen tak ... :/  (večer jsem už klopit nešla, ale prostě, já potřebuji být alespoň trošilililinku v deficitu, a dnes tedy rozhodně nejsem - a včera jsem též nebyla) - včera jsem to brala, že zpevňuji, a formuji, chci máknout v posilce  a rychle regenerovat = dopřála jsem si tak akorát, takže příjem = výdej, ale dnes? :-(

Zítra se budu snažit, písnu ti, jak se mi to povedlo, třeba mě to bude motivovat ...
Jo a víš, co mi ještě motivuje? To, že půjdem ve 2. půlce června někam na to kafe, budu mít po první půlce státnic, a po přijímačkách na Mgr.  Takže slibuji, že se Ti pak ozvu a někam skočíme! :) ... na to se těším ... No, ale chvílemi mám takové zatmění, že mi je všechno jedno (to že chci být hubená, že se mi to líbí, že se to líbí příttelovi ...), a úchyl Gloom úřaduje ... a já pak prasím ...
Jakto děláš, že to zvládáš, byť (jak jsi psala) tvé tělo řve po přísunu živin???  ... já vím, na blbou otázku, blbá odpověď, prostě to vydržíš, prostě máš vůli ...
Dejte mi někdo prosím facku! :/
Tak jop, OD ZÍTRA (zase) ...

Drž se Hani.

5 ana-friend ana-friend | Web | 29. dubna 2018 v 19:48 | Reagovat

boží !

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama