Inspirace

Inspo #13 - Kasia Struss

2. května 2018 v 8:46 | Háňa
Kasia je vynikající thinspo, její postava je vždy perfektní a je v tomhle jedna z mála "stabilních" modelek. Nehledě na její krásný symetrický obličej. Avšak její největší devízou jsou dle mého její dokonelé nohy!

Inspo #12

30. dubna 2018 v 10:09 | Háňa
Další várka naší hubené dokonalosti😍.

Inspo #10

7. dubna 2018 v 16:46 | Háňa
Víkend je tady, většina má víc času. Holky, cvičit! Strava je nejdůležitější, ale jen díky pohybu bude tělo pevné a silné, i když bude vypadat křehce. Jelikož ne všechny hubneme z velikosti 38 na velikost 32, věřím že trochu více podpoříme a namotivujeme kočky které začínají s o něco vyšší váhou!

Holky, neztrácejte motivaci, naději. Ono to trvá, ale výsledek stojí za to. A vždy když budete mít chuť to vzdát pamatujte, zhubnout je mnohem těžší než UDRŽOVAT. Dejte si pauzu, jezte na TDEE a pak pokračujte. Nebudete se muset omezovat tak moc věčně! Taky doporučuju průběžně motivovat na loosertown. Nejlepší je vždycky počítat každých těch 5 kilo. Přeci jen, čím blíž jsme k cíli, tím nižší bazál, který se ale dá vyrovnat sportem případně mírným snížením příjmu.

A teď už inspirace 😍.

Inspo #10

30. března 2018 v 19:26 | Háňa
Moje oblíbené inspo (stejný typ postavy a taky má silikony). Je nám třeba. Velikonoce, u mne pracovní večeře. Holky, možná si dáme do pupíku ale pamatujte, dokud se hýbete, je to oukey 😉.

Inspo #9

25. března 2018 v 19:04 | Háňa
Nášup hubeňourek. Né že bych preferovala všechny dokonalé hubené, ale prostě mám ráda velmi hubené holky v rámci jejich stavby těla. Hubená holka s malými boky by musela mít BMI 12 aby měla opravdu tigh gap víte jak...

Inspo #8 - Kaia Gerber

18. března 2018 v 20:55 | Háňa

Kaia Gerber (16), jedna z mála nových modelek která je opravdu hodně štíhlá. Bohužel kardashian trend posledních let zasáhl i mola a tak často vidíme poměrně dost mohutné modelky. No, škoda. Anorektiček tak stejně neubyde. Tak doufejme, že se to zvrátí a high fashion modelky budou opět vypadat jako high fashion modelky a ne jako sports illustrated modelky.

inspo #7 - Sasha Pivovarova

14. března 2018 v 19:38 | Háňa
Božská a jedinečná Sasha😍. Její práci bych mohla obdivovat celé dny, je tak krásná, tak jedinečná, tak svá a přitom pokaždé jiná 😍. Pravá HF modelka.

Inspo #6 - Anna Salezneva

10. března 2018 v 11:23 | Háňa
Anna Salezneva, jedna z modelek připomínající úžasnou éru krásných, svěžích, vysokých a hubených modelek. Chybí mi staré dobré časy, kdy modelky musely splňovat určité "kvality" pro to, aby mohly na molo. Dnes už pouští na molo i tlusté, ušmudlané, obyčejné a průměrné holky s přemírou výplní ...

Inspo #5

6. března 2018 v 16:59 | Háňa
Dávka vyhřáté inspirace v snad posledním záchvěvu zimy (tady v Praze sněží/sněžoprší). Ještěže jetsetky cestují do teplých krajin a drží si postavu i v zimě a ignorují pravidlo v prosince kalorie neexistují😂. I když kseniiaburda vypadá, že před fotkou snědla slona 😂. Pochlubte se, jak jste pokročily s cestou za plavkovou bohyní?

Inspo #4

10. února 2018 v 10:06 | Háňa
Další dávka inspirace abychom jedly vyváženě, zdravě, hýbaly se, hýčkaly se. Přiznám se, že poslední dobu se velmi ráda dívám na Magdalenu Frackowiak - je to úžasná modelka😻.

Inspo #3

19. ledna 2018 v 10:24 | Háňa
Čerstvá várka krásek. Jen dodám, že některé (ehm Marina ehm Lily ehm) jsou příšerně zmalované a takové ušmudlané, ale zrovna u Mariny a jí podobných mne baví, jak se fotí před plným talířem jídla Smějící seJá neříkám, že hladovění je cesta (ehm, ale vím, že nejsem jediná kdo miluje hlad a. hladí si kosti, i když při mém nutném příjmu hlad téměř neznám Šlápnul vedle), ale s postupem času jak hubnete, musíte příjem ubírat. Protože logicky, co potřebuje z gungování 70ti kilové tělo, nepotřebuje 50ti kilové. Už jen proto je debilita jít do diety o 500kcal a méně. Dívky kolem 50ti kilo potřebují zhruba okolo 1200-1300kcal. Všechny kamarádky velikosti nula se takhle pohybují. A teď už přeji hezkou inspiraci a kochání (a doporučuji u oblíbené dát follow žejo).

Inspo #2

16. ledna 2018 v 9:36 | Háňa

Těšing na léto? U mně neskutečnej, zvlášť když OPĚT není sníh.

Inspo #1

8. ledna 2018 v 20:20 | Háňa

 
 

Reklama